Жителів Сумщини запрошують у Карпати

26-27 травня 2017 року у м. Ужгород Закарпатської області відбудеться Всеукраїнський фестиваль «Карпатська Україна», спрямований на вшанування українців, які боролися за незалежну і єдину Україну, пише сайт Суми Сьогодні з посиланням на Сумську ОДА.

Мета заходу – вшанування героїв боротьби за незалежність і територіальну цілісність України; виховання молодого покоління у дусі національних традицій, духовності та патріотизму; підвищення рівня знань молоді про історію створення Карпатської України 1938–1939 рр.

У програмі заходу виставка світлин воїнів АТО, презентація національно-патріотичної літератури, виставка традиційних ремесел, диспут з учасниками фестивалю на тему «Належне пошанування героїки Карпатської України», марш Героїв центральними вулицями м. Ужгород, молебень та вшанування біля пам’ятника Августину Волошину (1874-1945), концерт кобзарів і лірників, фольк-рок гуртів, вшанування Героїв Карпатської України на Меморіальному кладовищі січовиків Карпатської України на Верецькому перевалі, нічний кінозал патріотичних художніх та документальних фільмів.

За додатковою інформацією звертатися до відділу національно-патріотичного виховання Міністерства молоді та спорту України (тел. (044) 246 62 35).

Джерело: Суми Сьогодні

Читайте также:

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

Назван самый сексуальный холостяк Земли

57-летняя модель удивила своими формами

Как снять головную боль за несколько минут?

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро