Заради 140 гривень вбили пенсіонера

Як повідомляє РОМНИ СЬОГОДНІ, Роменською місцевою прокуратурою підтримано державне обвинувачення стосовно 30 річного та 35- річного мешканців м. Ромни за обвинуваченнями в умисному вбивстві, розбійному нападі та привласненні документів (п. 6, п. 12 ч. 2 ст. 115, ч. 4 ст. 187, ч. З ст. 357 КК України).

Досудовим розслідуванням встановлено та доведено в суді, що Р. та Г., достовірно знаючи, що в с. Сененкове Роменського району проживає самотній Ш. похилого віку, який має певні заощадження, вирішили його пограбувати. Так, 26 березня 2014 року зловмисники у вечірній час увійшли до оселі чоловіка, який спав у кімнаті. Сонного пенсіонера Р. та Г. зв’язали та почали бити, з’ясовуючи де схованка. Пенсіонер стверджував, що у нього немає заощаджень, однак це не зупинили кривдників і вони били старенького, доки він не втратив свідомість. Далі Р. та Г. обшукали домівку, виявивши лише 140 грн та банківську картку з пін-кодом.

Покинувши будинок пенсіонера, який на той час вже був мертвий, один із зловмисників відразу хотів зняти кошти з банківської картки в одому з роменських банкоматів, проте на рахунку потерпілого було лише декілька гривень.

Як повідомив керівник Роменської місцевої прокуратури Володимир Кузченко, рішенням суду обох обвинувачених визнано винними в інкримінованих злочинах та призначено покарання кожному по 14 років позбавлення волі з конфіскацією всього належного на праві власності майна.