Як сумські мізки “утікають” до США

Юний Андрій Безмен прославився розробкою кількох унікальних наукових і технічних проектів, про це розповідає сайт ТРИ СУМKИ НОВИН з посиланням на Depo.Суми.

Андрій Безмен навчався у сумській школі №7, але полишив її і самостійно вступив до престижного американського коледжу (United World College Core of Conduct). Сьогодні він вже на повну освоює власний бізнес. А дивлячись на свою зайнятість, з журналістами спілкується через власного піар-менеджера.

У школі розповіли, що у Андрія ще з 8 класу проявилась схильність до точних наук, а саме до фізики та математики. За характером він людина наполеглива, кожного дня ставить перед собою ціль і досягає її. І як результат – його запросили навчатись у коледжі Сполучених Штатів Америки. До слова, атестату Андрій так і не отримав і після 10 класу переїхав у США.

 

В Україні поширюється жахливий вірус

 

Сумський школяр Андрій Безмен розробив унікальний проект – високоекономічний термосифонний кондиціонер. Також Андрій себе характеризує як дуже зайняту людину. Розповідає, що окрім навчання він займається науковою, соціально корисною, спортивною та волонтерською діяльністю, але одним з найприорітетнішим та найважливіших є розробка інноваційних проектів.

“Недарма кажуть, що життя – це просто гра в шахи. І я хочу вийти переможцем з цієї гри, тому маю план на декілька років вперед. Якщо чесно, то, перш за все, в майбутньому я хочу бути зразковим батьком, гарним сином, хорошим братом, добрим другом, а також гідним громадянином своєї країни та світу. Що до роботи, то моя перша ціль – це разом зі своєю командою зайняти провідне місце в світовій техноіндустрії. Але виникає питання: навіщо я це роблю? Я маю дуже коротку але змістовну відповідь: найголовніша мета мого життя – це за допомогою інновацій та технічного прогресу змінити світ на краще” – розповідає хлопець.

Він був членом малої академії наук України. Також побував на ХХ білоруській конференції у Мінську. Окрім того, є переможцем таких конкурсів, як Intel-Техно Україна, всеукраїнський конкурс винахідницьких і раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напряму, всеукраїнська науково-технічна виставка-конкурс молодіжних інноваційних проектів “Майбутнє України”. Є стипендіатом голови сумської обласної державної адміністрації.