Як сумські мізки “утікають” до США – СУМИ СЬОГОДНІ

Як сумські мізки “утікають” до США

Юний Андрій Безмен прославився розробкою кількох унікальних наукових і технічних проектів, про це розповідає сайт ТРИ СУМKИ НОВИН з посиланням на Depo.Суми.

Андрій Безмен навчався у сумській школі №7, але полишив її і самостійно вступив до престижного американського коледжу (United World College Core of Conduct). Сьогодні він вже на повну освоює власний бізнес. А дивлячись на свою зайнятість, з журналістами спілкується через власного піар-менеджера.

У школі розповіли, що у Андрія ще з 8 класу проявилась схильність до точних наук, а саме до фізики та математики. За характером він людина наполеглива, кожного дня ставить перед собою ціль і досягає її. І як результат – його запросили навчатись у коледжі Сполучених Штатів Америки. До слова, атестату Андрій так і не отримав і після 10 класу переїхав у США.

 

В Україні поширюється жахливий вірус

 

Сумський школяр Андрій Безмен розробив унікальний проект – високоекономічний термосифонний кондиціонер. Також Андрій себе характеризує як дуже зайняту людину. Розповідає, що окрім навчання він займається науковою, соціально корисною, спортивною та волонтерською діяльністю, але одним з найприорітетнішим та найважливіших є розробка інноваційних проектів.

“Недарма кажуть, що життя – це просто гра в шахи. І я хочу вийти переможцем з цієї гри, тому маю план на декілька років вперед. Якщо чесно, то, перш за все, в майбутньому я хочу бути зразковим батьком, гарним сином, хорошим братом, добрим другом, а також гідним громадянином своєї країни та світу. Що до роботи, то моя перша ціль – це разом зі своєю командою зайняти провідне місце в світовій техноіндустрії. Але виникає питання: навіщо я це роблю? Я маю дуже коротку але змістовну відповідь: найголовніша мета мого життя – це за допомогою інновацій та технічного прогресу змінити світ на краще” – розповідає хлопець.

Він був членом малої академії наук України. Також побував на ХХ білоруській конференції у Мінську. Окрім того, є переможцем таких конкурсів, як Intel-Техно Україна, всеукраїнський конкурс винахідницьких і раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напряму, всеукраїнська науково-технічна виставка-конкурс молодіжних інноваційних проектів “Майбутнє України”. Є стипендіатом голови сумської обласної державної адміністрації.

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Самые ужасные эксперименты над людьми

Почему мужчины не хотят встречаться с полными женщинами

Человек-синтол остался без «рук-базук»

Иранка сделала 50 пластических операций, чтобы выглядеть, как Анджелина Джоли но что-то пошло не так (ФОТО)

Непрекращающаяся эрекция захватила ирландскую деревушку

Китайский школьник похвастался трупом обезглавленной им матери перед друзьями

Ревнивая жена жестоко наказала любовницу мужа, напихав ей между ног жгучий перец

Знаменитости, имеющие изъяны тела (ФОТО)

Мужчина изнасиловал, а затем и убил свою 3-недельную дочь

Дивні сексуальні практики – збочення чи природа?

Жінка застрягла у вікні, коли викидала свої фекалії під час побачення

Знаменитые женщины с пышной и натуральной грудью (ФОТО)

Эта девушка использовала Instagram, чтобы показать свою невероятную трансформацию

Супермаркет убрал с полок всю иностранную еду, чтобы высказать свое мнение относительно расизма

В Колумбии заработал секс-курорт в формате “все включено”

Ученые приблизились к победе над смертельной болезнью

85-летняя модель: “Больше еды люблю только секс!”

Leave a comment

Your email address will not be published.


*