Як депутати звітували про все, що було та про плани на наступний тиждень

Традиційно прозвітували на апаратній нараді головні розпорядники коштів про виконання заходів Програми економічного та соціального розвитку міста на 2017 рік

Роботи в самому розпалі, укладено необхідні договори, проведено експертизи проектно-кошторисних документацій, завезено будівельні матеріали.

Повідомляє сайт ОХТИРКА СЬОГОДНІ посилаючись на сайт Охтирської міської ради.

Управлінням капітального будівництва та житлово-комунального господарства на звернення громадян, які проживають в багатоповерхівці на Перемоги,11, організовано доставку 16 собак з однієї з квартир до ветеринарного притулку, де тварин поки що утримують, а потім простерелізують. Існують Правила утримання тварин, але не всі громадяни їх дотримуються, тому дуже прикро, що страждають від цього сусіди та безпосередньо тварини, яких беруть на утримання ті, хто не в змозі забезпечити їм нормальних умов проживання.

Про стан та розвиток музейної справи в місті доповіла директор КЗ “Охтирський міський краєзнавчий музей” Людмила Міщенко. Працівники музею докладають максимум зусиль для того, аби громадянам було цікаво пізнавати історію рідного краю, працюють над поповненням фондів музею новими експонатами, розширюють експозиції в межах існуючих приміщень.

Начальник відділу освіти Анатолій Тронь подякував всім причетним до проведення загальноміського випускного вечора. Начальник молоді і спорту Світлана Долганова проінформувала про проведені заходи з нагоди дня молоді, міський голова порекомендував змінити формат подібних заходів з метою залучення більшої кількості людей до участі.

З нагоди відзначення Дня Конституції України в місті 27.06.2017 року заплановано проведення урочистостей біля пам’ятника Тарасу Шевченку з 16.00 години та виступ оркестру військової частини Національної гвардії України 28 червня з 10.00 години біля міської альтанки.

Джерело: ОХТИРКА СЬОГОДНІ

 

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Полтавські пацани рвуть мережу

Стеллa из шoу «Хoлoстяк-7» рaсскaзaлa, был ли у нее секс с Дмитрием Черкaсoвым

Укрaинскaя секс-симвoл сделaлa зaявление o свoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят встречaться с пoлными женщинaми

Безвиз с ЕС: скoлькo нужнo денег в сутки (ИНФOГРAФИКA)