Відкрито кримінальне провадження стосовно незаконної вирубки лісу на Сумщині

Під час профілактичного відпрацювання території району співробітники поліції Шостки спільно з керівництвом лісгоспу виявили незаконну порубку лісу у кількості 12 дерев сосни. Підозрюваним виявився місцевий лісник, який під час суцільної санітарної вирубки вирішив скористатися ситуацією для власного збагачення, повідомляє сайт ШОСТКА СЬОГОДНІ з посиланням на ГУНП у Сумській області

До Шосткинського відділу поліції звернувся керівник місцевого лісгоспу. Чоловік пояснив правоохоронцям, що під час перебування у лісонасадженні він виявив незаконну порубку 12 дерев сосни. На вказане місце одразу виїхала слідчо-оперативна група поліції, де було затримано автомобіль, завантажений свіжоспиляними колодами хвойних дерев.

Як з’ясували правоохоронці, на одній з дільниць лісового господарства проводилась планова суцільна санітарна вирубка дерев. Цією ситуацією вирішив скористатися 53-річний місцевий лісник. Підприємливий чоловік незаконно випиляв 12 сосен та вже збирався везти їх замовнику, одному з місцевих приватних підприємців.

Наразі затриманий лісовоз знаходиться на штрафмайданчику Шосткинського відділу поліції. За виявленим фактом відкрите кримінальне провадження за ознаками ст. 246 Кримінального кодексу України «Незаконна порубка лісу», санкція якої передбачає від 850 до 1 700 гривень штрафу або до шести місяців арешту, або до трьох років обмеження волі чи позбавлення волі на той же строк.