В Сумах судитимуть шахрая

Сумською місцевою прокуратурою затверджено та направлено до суду обвинувальний акт стосовно колишнього експерта Державного підприємства «Сумський експертно-технічний центр Держпраці», який обвинувачується в шахрайстві та підбурюванні до надання неправомірної вигоди, пишуть СУМИ СЬОГОДНІ з посиланням на прокуратуру Сумської області.
Досудовим розслідуванням встановлено, що обвинувачений, замовчуючи про те, що він вже звільнений із ДП «Сумський експертно-технічний центр Держпраці», запевнив приватного підприємця, що видасть дозвіл на проведення лісорубних робіт, а також сприятиме проведенню навчання відповідних фахівців та видачі їм документів про проходження відповідного навчання у найкоротший строк без їх реального навчання за умови передачі йому грошових коштів в сумі 30 тис. грн, а також повідомив, що у випадку відмови ПП від цієї пропозиції він взагалі не зможе отримати необхідні документи.
Як повідомив в. о. керівника Сумської місцевої прокуратури Валерій Могильний, вказану особу прокуратурою спільно з УЗЕ в Сумській області було затримано 13 лютого 2017 року безпосередньо після отримання ним 30 тис. грн. Дії обвинуваченого кваліфіковано за ч. 1 ст. 190, ч. 4 ст. 27 /ч. 2 ст. 15 /ч. 1 ст. 369 КК України – заволодіння чужим майном шляхом обману та підбурювання до закінченого замаху на надання неправомірної вигоди.
Довідково: максимальна санкція передбачає позбавлення волі на строк до чотирьох років.

Джерело:  СУМИ СЬГОГОДНІ

 

Читайте также:

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

Назван самый сексуальный холостяк Земли

57-летняя модель удивила своими формами

Как снять головную боль за несколько минут?

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро