В Конотопі затримали “наркодилера”, який терся біля школи

23-річний чоловік “розгулював” з амфетаміном у кишенях

18 жовтня, працівниками оперативно-пошукового відділу у Сумській області та департаменту протидії наркозлочинності національної поліції України за підозрою у незаконному зберіганні наркотичних засобів за допомогою службового собаки виявили 23-річного чоловіка з наркотиками. Останнього правоохоронці зупинили біля одного з навчальних закладів, у якого вилучили амфетамін, розповідає сайт ТРИ СУМKИ НОВИН з посиланням на Depo.Суми

Підозрюваного працівники поліції зупинили біля одного з навчальних закладів міста. Це був 23-річний місцевий житель, який вже мав судимості. Чоловік неодноразово потрапляв у поле зору правоохоронців за незаконні операції з наркотиками, зокрема як споживач опійних наркотиків та утримувач наркопритону. Цього разу у нього вилучили порошкоподібну речовину білого кольору вагою близько 2 грамів, яка за зовнішніми ознаками схожа на психотропну речовину “амфетамін”.

 

В Україні поширюється жахливий вірус

Працівникам поліції він розповів, що наркотик знайшов на одній із кінцевих зупинок громадського автотранспорту. Здогадався, що це “амфетамін” і залишив собі для власного вживання.

Вилучену речовину правоохоронці направили на експертизу. На даний час встановлюються факти причетності підозрюваного до інших наркозлочинів, а також справжнє джерело походження психотропної речовини.

Після проведення експертизи, буде вирішено питання про оголошення підозри за ч.1 ст. 309 “Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту” кримінального кодексу України, яка передбачає до трьох років позбавлення волі.