У Сумах ледь не згорів чотириповерховий будинок

За повідомленням сайту ТРИ СУМкИ НОВИНИ, 24 червня о 10:24, до Служби порятунку 101 надійшло повідомлення про виникнення пожежі в 4-х поверховій новобудові по вул. Петропавлівська в м. Суми. До місця події було направлено сили та засоби 1-ї, 2-ї, 3-ї Державних пожежно-рятувальних частин та група спеціальної пожежної техніки загону технічної служби.

За попередніми даними пожежу виявили будівельники, які не повідомили одразу про подію в службу порятунку, а намагались приборкати пожежу на початковій стадії, що в свою чергу призвело до втрати дорогоцінного часу , за який пожежа набула значних масштабів.

Вогнеборці, які прибули за викликом, встановили, що горить утеплювач мансардного поверху. Вогонь охопив площу близько 60 м. кв.. Ускладнювали процес гасіння пожежі конструктивні елементи будівлі. Основну роботу вогнеборців було зосереджено на розбиранні  елементів конструкцій мансардного поверху, які підтримували горіння, з метою недопущення розповсюдження полум`я по будівельним конструкціям.

Рятувальникам довелось працювати в апаратах для захисту органів дихання, оскільки будівельні матеріали при горінні виділяли токсичні продукти.

Всього до ліквідації пожежі було залучено 4 пожежних автоцистерни та 1 автодрабина та 21 чоловык особового складу.

На теперышній час причина загоряння встановлюється, в результаті пожежі загиблих та травмованих немає.

О 13:15 пожежу вдалось локалізувати, а о 14:35 повністю ліквідувати.