У області виявили боєприпаси часів війни

На Сумщині працівники поліції знайшли та знешкодили боєприпаси часів Другої світової війни. На Тростянеччині небезпечною знахідкою стала міна, а в Буринському районі – граната Ф-1.

На відстані двох кілометрів від с.Гребениківка Тростянецького району один зжителів райцентру натрапив на підозрілий металевий предмет. Чоловік не став чіпати небезпечну знахідку, про яку одразу розповів працівникам поліції. Правоохоронці ретельно обстежили вказану місцевість та знайшли 82 міліметрову міну часів Другої світової війни. На місці знахідки була виставлена охорона поліцейських до прибуття саперного підрозділу оперативно-рятувальної служби Управління з надзвичайних ситуацій.

Того ж дня з подібним зверненням звернувся до поліцейських і житель Буринського району, який також розповів про вибухонебезпечну знахідку, про гранату Ф-1, на відстані 500 метрів від с. Жовтневе.

Боєприпаси, які становили небезпеку, вивезли у безпечне місце та знешкодили.

Та щоб уникнути нещасних випадків, працівники поліції продовжують звертатись до громадян з проханням не чіпати знайдені вибухонебезпечні предмети, не брати їх до рук, не намагатись їх розібрати, переносити або переміщати з місця на місце та одразу повідомляти про них працівників поліції за номером «102» або Службу порятунку за номером «101». .

Сектор комунікації ГУНП в Сумській області