У ногу з часом: В Сумах розробляють веб-портал місцевих органів

В облдержадміністрації триває робота з розробки нової розширеної та більш зручної для користувачів версії офіційного веб-порталу місцевих органів виконавчої влади, повідомляють ТРИ СУМКИ НОВИН.

«Одне з найважливіших завдань офіційного сайту – максимальне надання користувачам публічної інформації та висвітлення роботи органів влади. Дуже важливо звернути увагу саме на оперативне та якісне інформаційне наповнення сторінок всіх підрозділів», – наголосив під час наради з керівниками структурних підрозділів керівник апарату облдержадміністрації Дмитро Живицький.

Керівники управлінь і відділів облдержадміністрації жваво обговорювали пропозиції щодо нової версії веб-порталу, зокрема, необхідність сучасного дизайну, створення інтерактивної карти області з посиланнями на всі існуючі інтернет-ресурси того чи іншого району або міста, електронної приймальні для кожного управління чи департаменту з роботою в on-line режимі, покращення пошукової системи.

Учасники обговорення зазначили, що необхідна розробка мобільної версії веб-порталу, іншомовних варіантів та версій для людей з обмеженими можливостями.