У Глухові затримано підлітка з марихуаною

У Глухові правоохоронці виявили 17-річного хлопця, який курив коноплі. Підтвердженням цьому стали знайдені сушені нарковмісні рослини та пристрій для їх вживання. Більш того, на момент візиту поліцейських, сам юнак перебував в стані наркотичного сп’яніння, що підтвердили медики.

В ході проведення санкціонованого обшуку в будинку, де мешкає 17-річний підліток, на горищі літньої кухні працівники поліції знайшли сушені коноплі та пристрій для її куріння. Наркотичний засіб, схожий на марихуану, вагою майже 200 грамів, працівники поліції направили на дослідження, а самого юнака попросили надати пояснення, повідомляє ГЛУХІВ СЬОГОДНІ.

Поліцейським він розповів, що дикоростучі коноплі знайшов у полі, зірвав їх та поклав на горище сушитись для власного вживання. До того ж, на момент візиту поліцейських, юнак перебував у стані наркотичного сп’яніння.

За даним фактом слідчі поліції вже відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст.309 Кримінального кодексу України «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання наркотичних засобів без мети збуту», яка передбачає до трьох років позбавлення волі.