У дитячих садочках викладатимуть медіаграмотність

У цьому експерименті братиме участь 153 навчальних заклади, серед яких 18 обласних інститутів післядипломної освіти, два вищі професійні училища, решта – це дошкільні навчальні заклади і загальноосвітні – школи, гімназії, ліцеї, навчально-виховні комплекси.

Повідомляє сайт ТРИ СУМКИ НОВИН з посиланням на сайт ТРИБУНА.

Експеримент складатиметься з кількох етапів: підготовчий, концептуально-діагностичний, формувальний, узагальнювальний, коригувальний.

Перший етап – підготовчий – триватиме рік, за цей період всі учасники експерименту мають напрацювати медіаосвітню компетентність педагогів, визначитись з інструментами, задачами і заходами щодо впровадження медіаграмотності. Початок підготовчому етапу задає інтернет-конференція, яка має дати можливість всім учасникам експерименту познайомитися і синхронізувати творчі задуми у низці тематичних тижнів протягом вересня-жовтня, для підготовки до Міжнародного тижня медіаграмотності, який в цьому році Україна буде відзначати разом з усім світом на початку листопада.

Заходи із впровадження медіаосвіти є продовженням попереднього експериментального етапу, що тривав з 2011 до 2016 року,в рамках якого різними формами шкільної медіаосвіти було охоплено понад 40 тис. учнів.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НА САЙТІ UATOPINFO-ВСІ НОВИНИ УКРАЇНИ:

Brazzers Гoтoвит Пoрнoпaрoдию Нa “Игру Престoлoв”

Девушкa испoльзoвaлa Instagram, чтoбы пoкaзaть свoю неверoятную трaнсфoрмaцию

Знaменитые женщины с пышнoй и нaтурaльнoй грудью

Зaняв пoст президентa, Эммaнуэль Мaкрoн уже пoтрaтил 10 000 дoллaрoв нa мaкияж

Геoпoлитическaя реверсия: “нoвые 80-е”

Пoчему мужчины не хoтят вcтречaтьcя c пoлными женщинaми