Тростянець стане центром об’єднаної територіальної громади

Депутати Кам’янської сільської ради на своїй сесії, яка відбулася вчора, 20 червня, ухвалили архіважливе рішення: про згоду на приєднання громади Кам’янської сільської ради (села Кам’яка і Кам’янецьке) до громади міста Тростянець і створення спільної міської об’єднаної територіальної громади (ОТГ) з центром у Тростянці. На сесії «за» проголосувала переважна більшість депутатів – 11, а «проти» – лише двоє – сільський голова Микола Студинский та секретар сільради Світлана Смородько.

Повідомляє сайт Тростянець Сьогодні з посиланням на Тростянецьку міську раду.

На громадських слуханнях, які передували сесійному засіданню, більшість селян підтримала добровільне об’єднання громад Кам’янки і Тростянця. На сесії, коли рішення про об’єднання було прийняте, депутати обрали представників сільської громади, які увійдуть до складу спільної робочої групи з підготовки проектів-рішень щодо добровільного об’єднання територіальних громад – Людмилу Синявіну та Любов Мазну. Тож, сподіваємося, вже восени у новій громаді відбудуться вибори, на який буде обраний голова й депутати Тростянецької ОТГ.

Міський голова Юрій Бова радо сприйняв звістку про створення Тростянецької ОТГ: «Щиро дякую всім активістам, депутатам, друзям, усім-усім, хто вболівав і допомагав у цьому важливому процесі. Дякую всій громаді сіл Кам’янка та Кам’янецьке за довіру і підтримку. Переконаний, що це єдиний вірний шлях нашого спільного розвитку!».

Приклад Кам’янки може стати вирішальним і для решти сільських громад нашого району. Тростянецька ОТГ залишатиметься відкритою для Білківської, Буймерської, Дернівської, Зарічненської, Криничненської, Люджанської, Мартинівської, Мащанської, Ницахської, Печинської, Семеренківської та Станівскої сільських рад. Чим більша громада, тим вона сильніша і тим вона буде багатшою!

Джерело: Тростянець Сьогодні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Стелла из шоу «Холостяк-7» рассказала, был ли у нее секс с Дмитрием Черкасовым
Украинская секс-символ сделала заявление о своей ориентации
Интервью Ксении Собчак с Алексеем Навальным взорвало сеть: “Что Вы несете, Ксения?”
 Почему мужчины не хотят встречаться с полными женщинами
Росіянин змінив стать заради дружини-лесбіянки

Безвиз с ЕС: сколько нужно денег в сутки (ИНФОГРАФИКА)