Сумщина урочисто відкрила змагання з дзюдо

ХІІІ літня Універсіада зібрала на Сумщині понад 200 кращих спортсменів дзюдо з 47 вищих навчальних закладів 17 областей України, про це  пише сайт Суми Сьогодні з посиланням на Сумську ОДА.

«Сумщина підтверджує високий спортивний статус в Україні та світі. Я хотів би щиро подякувати організаторам та СумДУ за високий рівень проведення змагань. Хотів би побажати усім спортсменам перш за все успіхів та перемог. Головне, щоб ви ставали більш професійними та досягали найбільших результатів кожний для своєї області та для нашої України», – зазначив голова облдержадміністрації Микола КЛОЧКО.

Голова Сумського обласного відділення НОК України Олена ПЕТРОВА перед тим, як зачитати вітальні слова Президента НОК України Сергія БУБКИ, зазначила, що пишається тим, наскільки велике спортивне свято проходить у ці дні у нашому регіоні.

«Сумщина справді має статус лідера серед олімпійських і неолімпійських видів спорту, а зокрема дзюдо. Ми кілька років поспіль займаємо призові місця як на державному, так і на всесвітньому рівні. Я сподіваюся, що Сумська область і цього разу доведе свою першість, адже наші спортсмени входять до п’ятірки кращих дзюдоїстів країни», – прокоментував начальник управління молоді та спорту облдержадміністрації Дмитро ЛАНТУШЕНКО.

Зазначимо, що переможці змагань представлятимуть Україну на ХХІХ Всесвітній літній універсіаді, яка проходитиме з 19 по 30 серпня у місті Тайбей (Китай).

Джерело: Суми Сьогодні

Читайте также:

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

Назван самый сексуальный холостяк Земли

57-летняя модель удивила своими формами

Как снять головную боль за несколько минут?

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро