Сумщина готова до надзвичайних ситуацій

За повідомленням сайту ТРИ СУМкИ НОВИН, підбито підсумки командно-штабних навчань територіальної підсистеми Єдиної державної системи цивільного захисту.

Командно-штабні навчання з цивільного захисту населення проходили на території області з 14 по 16 червня. До них було залучено понад 1000 осіб та 60 одиниць техніки. Головна мета – перевірка готовності до функціонування на особливий період та до реагування і ліквідації наслідків стихійного лиха, хімічного ураження тощо.

Директор Департаменту організації заходів цивільного захисту Державної служби України з надзвичайних ситуацій Михайло Маюров відзначив готовність органів управління та сил цивільного захисту, системи оповіщення Сумщини виконувати поставлені завдання щодо ліквідації надзвичайних ситуацій природного та техногенного характеру, які можуть виникнути на території області.

«Всі керівники оцінили свої можливості та всіх підлеглих структур, побачили недоліки і націлилися на їх усунення. За результатами проведених командно-штабних навчань Державна служба України з надзвичайних ситуацій опрацює всі матеріали і підготує конкретні пропозиції», – запевнив він.

Усі цілі, що ставилися на період проведення навчань, виконано в повному обсязі, що дозволило закріпити алгоритм спільних дій усіх ланок територіальної підсистеми цивільного захисту. Тож тимчасово виконуючий обов’язки голови облдержадміністрації Микола Подопригора зазначив, що підсумки навчань та методичні рекомендації допоможуть працювати більш злагоджено на випадок ймовірних викликів.