Сумщина долучається до Всеукраїнського тижня дорожньої безпеки

І хоч офіційно Четвертий глобальний Тиждень безпеки дорожнього руху в Україні стартує 8 травня, тематичні заходи в області проводяться постійно, пише сайт Суми Сьогодні з посиланням на Сумську ОДА.

За результатами аналізу Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) дорожньо-транспортний травматизм наразі є однією з найбільших проблем охорони здоров’я. До 2030 року ДТП може стати однією з основних причин смерті людей.

В Україні смертність внаслідок ДТП є однією з найвищих у європейському регіоні, а рівень організації безпеки дорожнього руху залишається низьким. Минулого року на автомобільних шляхах нашої країни сталось більше 154 тисяч дорожньо-транспортних пригод, під час яких майже 3 тисячі людей загинули та 32 тисячі отримали травми. Зокрема в Сумській області за останній рік трапилося майже 2 тисячі аварій, у яких 70 осіб загинуло та 717 отримали поранення.

Сумщина вже приєдналась до ініціативи та розпочала проведення заходів ще до офіційного старту Тижня. Так, в рамках соціальної реклами на телеканалах області вже транслюються тематичні відеоролики («Не перевищуй швидкість», «Не сідай п’яний за кермо», «Не розмовляй за кермом», «Пристебни ремінь безпеки», «Дотримуйся правил – збережи життя», «Будь помітним у темряві!»), метою яких є привернення уваги та широке інформування населення про поведінку на дорогах та запобігання дорожньо-транспортним пригодам. Також жителі області вже взяли участь у Всеукраїнському флешмобі «Україна за безпеку дорожнього руху».

З 8 травня на території області буде проведено ще низку заходів, серед яких загальнонаціональна акція «День зниження швидкості», тематичні прес-конференції, засідання у форматі «круглого столу» тощо.

Особлива увага (вже традиційно) приділятиметься дітям та підліткам, для яких передбачено широкий вибір тематично спрямованих заходів, зокрема
єдиний національний урок «Безпека на дорозі – безпека життя» в загальноосвітніх навчальних закладах, присвячений важливості світловідбиваючих елементів на одягу та велосипедах, а також вікторини, конкурси, регіональні тури всеукраїнських змагань загонів юних інспекторів руху та ігри команд найкмітливіших юних інспекторів руху.

Джерело: Суми Сьогодні

Читайте также:

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

Назван самый сексуальный холостяк Земли

57-летняя модель удивила своими формами

Как снять головную боль за несколько минут?

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро