Шість шкіл Сумщини долучаються до нового освітнього простору

Подальші кроки реалізації проекту «Нова українська школа» обговорювали на нараді за участю керівництва облдержадміністрації, представників громад, навчальних закладів та проектантів, пише сайт Суми Сьогодні з посиланням на Сумську ОДА.

За словами першого заступника голови облдержадміністрації Олександра МАРЧЕНКА, наразі підписано шість меморандумів з народними депутатами України щодо співпраці в реалізації проектів у навчальних закладах Сумщини. Зокрема, це Краснопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів; Недригайлівська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів; Хотінська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів; Миколаївська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів Білопільського району; Шосткинський навчально-виховний комплекс: спеціалізована школа І-ІІ ступенів-ліцей та Роменська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7.

«Ризиків щодо доцільності розробки таких проектів та їх фінансування немає, адже вони розміщені у крупних громадах та містах, які потенційно мають стати центрами майбутніх громад», – зауважив перед присутніми посадовець.

Він підкреслив, що термін реалізації ініціатив – від двох до трьох років і передбачає фінансування з різних джерел. Проекти мають на меті комплексне рішення з енергомодернізації навчального закладу, проведення внутрішнього ремонту, мереж, подвір’я та облаштування спортивного майданчика.

Як додав заступник голови облдержадміністрації Микола ПОДОПРИГОРА, процес реформування не закінчується на новій формі, а передбачає і зміни у змісті освіти. Це також новий методичний підхід, підвищення кваліфікації педагогів тощо. Загалом з початку нового навчального року це мають бути школи повного дня – зі змістовним  позашкіллям та спортивною складовою.

Джерело:  Суми Сьогодні

Читайте также:

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

Назван самый сексуальный холостяк Земли

57-летняя модель удивила своими формами

Как снять головную боль за несколько минут?

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро