Шахраї розводять наївних жінок Сумщини

В Ромнах 64-річна жінка поповнила кишені аферистів на чотири тисячі гривень. Саме таку суму запросили зловмисники за непритягнення близької людини до кримінальної відповідальності. Та «допомогаючи» доньці, жінка й сама незчулась як потрапила на гачок пройдисвітів. Після чого за допомогою довелось звертатись до справжніх поліцейських, повідомляє сайт РОМНИ СЬОГОДНІ з посиланням на ГУНП у Сумській області

До Роменського відділу поліції з заявою про шахрайство звернулась 64–річна жителька району. Жінка пояснила, що їй зателефонував невідомий та представився правоохоронцем. Чоловік повідомив, що її доньку затримано у Вінниці за те, що вона штовхнула якусь жінку і та тепер знаходиться в реанімації. Проте, зазначив так названий працівник поліції, кримінальної відповідальності можна уникнути, якщо негайно перерахувати 5 тисяч гривень на вказаний рахунок.

Не гаючи часу, жінка одразу кинулась «рятувати» близьку людину. І, знайшовши найближчий термінал, перерахувала 4 тисячі гривень, бо більше не мала. А коли вирішила зателефонувати донці, яка була вдома, в Роменському районі, дізналась, що стала жертвою звичайнісіньких пройдисвітів.

Сьогодні працівники поліції займаються пошуком підозрюваних. Вже встановили власника рахунку, куди були перераховані гроші. Наразі по даному факту правоохоронці відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 190 Кримінального кодексу України «Шахрайство». А справжні поліцейські звертаються до громадян з проханням не довіряти першим ліпшим телефонним співрозмовникам. Тим паче не перераховувати їм жодної копійки. Пам’ятайте, що з подібними пропозиціями як «вирішити кримінальні питання» телефонують лише зловмисники, яким від вас потрібні гроші. Не робіть завчасно те, про що потім можете шкодувати.