Район готується до відзначення 358-ї річниці Конотопської битви

Орієнтовний перелік заходів з нагоди 358-ї річниці перемоги війська під проводом гетьмана України Івана Виговського у Конотопській битві 1659 року було обговорено під час засідання організаційного комітету.

Повідомляє сайт Конотоп Сьогодні з посиланням на Конотопську РДА.

Очільником району Миколою ГОРБЕНКОМ визначені основні напрями роботи відповідальних осіб за організацію та проведення урочистостей, що орієнтовно відбудуться 8-9 липня у селі Шаповалівка, надані вказівки узгодження дій між виконавцями.

Микола ГОРБЕНКО також звернув увагу відповідальних виконавців на щотижневому звітуванні про стан підготовки заходів: «Потрібно узгодити всі робочі моменти для того, щоб урочистості відбулись, як завжди, на належному рівні. Адже з нагоди визначної події у Конотопському районі збираються тисячі патріотів з різних куточків України: Заходу та Сходу, Півдня та Півночі, і не тільки, аби відвідати героїчні місця, відчути волелюбний дух предків, достойно вшанувати подвиг славних козаків, якими ми, нащадки, з гідністю пишаємось, віддати данину пам’яті тим буремним подіям далекого 1659-го, поринути у атмосферу шабель і бердишів, відлуння гарматних і рушничних пострілів, поспівати героїчних пісень та спробувати справжній козацький куліш».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Стелла из шоу «Холостяк-7» рассказала, был ли у нее секс с Дмитрием Черкасовым
Украинская секс-символ сделала заявление о своей ориентации
Интервью Ксении Собчак с Алексеем Навальным взорвало сеть: “Что Вы несете, Ксения?”
 Почему мужчины не хотят встречаться с полными женщинами
Росіянин змінив стать заради дружини-лесбіянки
Безвиз с ЕС: сколько нужно денег в сутки (ИНФОГРАФИКА)