Псевдобанкіри продовжують полювати на довірливих жителів Шостки

Намагаючись продати через відомий Інтернетсайт картину, 42-річна мешканка Шостки потрапила у шахрайську пастку. Потерпіла за телефонними підказками ніби-то працівника банку провела ряд операцій в банкоматі. От тільки замість того аби отримати гроші від покупця, лишилась власних 655 гривень, повідомляє сайт ТРИ СУМKИ НОВИН з посиланням на ГУ НП у Сумській області

З повідомленням про шахрайство на лінію «102» звернулась 42-річна мешканка Шостки. Жінка розповіла поліцейським, що з її банківської картки зникли 655 гривень. За словами заявниці, напередодні вона розмістила оголошення в Інтернеті про продаж своєї картини, а наступного дня одразу відгукнувся й перший покупець. Незнайомець назвався представникомінтернет-крамниці та попросив у жінки номер її банківської картки для переводу коштів за товар. А за півгодини заявниці ніби-то зателефонували працівники банку і запропонували підійти до найближчого банкомату та провести ряд операцій аби отримати переказ від продавця. Звичайно, жінка погодилась і за підказками звичайнісінького афериста сама перерахувала власні кошти зловмиснику.

Та якщо перша постраждала втратила 655 гривень, інша 26-річна місцева, намагаючись продати дитячу куртку, за тією ж схемою втратила 3 483 гривні. За цими фактами працівники поліції продовжують проводити перевірки. З’ясовуються особи, на рахунок яких постраждалі перерахували власні заощадження. Слідчі поліції вже відкрили кримінальні провадження за ч.1 ст.190 Кримінального кодексу Україну, яка передбачає покарання обмеження волі строком до трьох років.

Поліцейські ж в свою чергу застерігають громадян бути більш розсудливими під час купівлі-продажу товару. Користуйтесь лише перевіреними Інтернет-сайтами. А у випадку, коли ви продаєте товар та просите перерахувати гроші на ваш рахунок, покупцю достатньо знати лише номер вашої картки. Якщо вас просять підійти до банкомату та розповідають, що саме ви маєте зробити, чи то цікавляться іншими цифрами вашої банківської картки, пам’ятайте, що так діють лише аферисти.