Про залучення зовнішніх інвестицій говорили в Охтирці

Депутати міської ради надали згоду міському голові на підписання угоди в рамках ініціативи “Мери за економічне зростання” та погодилися із зверненням міського голови до керівників держави стосовно надання дозволу на продовження дії ліцензії на видобуток вуглеводнів, яка дасть можливість не залишитися нашим нафтовикам без роботи.

Повідомляє сайт Охтирка Сьогодні з посиланням на Охтирську міську раду.

В ході сесійної роботи було озвучено шістнадцять депутатських запитів щодо організації дотримання громадського порядку в дворах багатоповерхівок на вулиці Парковій, встановлення теплового лічильника, питання благоустрою територій міста, в тому числі, прибудинкових територій.
Міський голова надавав роз’яснення по окремим запитам відразу в залі засідань, зокрема, щодо співучасті мешканців багатоквартирних будинків у процесі встановлення індивідуальних лічильників газу – ніхто не обіцяв цю процедуру безкоштовною для споживача, а тому не потрібно писати заяви на безкоштовне прирдбання встановлення газових лічильників, адже придбати пристрій повинен саме споживач.
Депутати плідно працювали, хоча, як то вже неодноразово траплялося, після перерви, передбаченої регламентом, у сесійній залі стало менше обранців народу – особисті справи взяли верх над проблемами виборців та міста в цілому.
Для того аби Охтирка мала шанс брати участь в реалізації інвестиційних проектів та відповідно залучення додаткових коштів на розвиток міста, було підтримано  рішення щодо підписання угоди в рамках ініціативи “Мери за економічне зростання”.
З повним пакетом прийнятих рішень можна ознайомится на нашому сайті у відповідній рубриці.