Правоохоронці розшукують шахарок-“знахарок”

Жителька Кролевецького району, повіривши ледве знайомим дівчатам, віддала їм для проведення ритуалу знаття порчі всі золоті прикраси та скутер. І лише за кілька годин, даремно прочекавши повернення знахарок разом зі своїм добром, вона звернулась до правоохоронців за допомогою, пише КРОЛЕВЕЦЬ СЬОГОДНІ з посиланням на ГУНП в Сумській області.

До чергової частини Кролевецького відділення поліції звернулась 31-річна жителька району. Жінка повідомила, що стала жертвою шахрайства.

На виклик негайно вирушила слідчо-оперативна група поліції.

За словами потерпілої, кілька тижнів тому до села приїхали дві молоді дівчини, що назвались біженками зі сходу. Селяни їм іноді допомагали, хто чим міг. Заявниця, з якою дівчата оселились по сусідству, теж інколи допомагала з харчами.

Того дня подруги знову зазирнули до неї у гості. Під час розмови дівчата розповіли, що одній з них від бабусі передався дар «бачити» на людях пристріт. І заявили, що й на господині є порча, і всі її негаразди – від золотих прикрас, що знаходяться в помешканні. «Знахарки» запевнили – біді можна зарадити, якщо провести певний ритуал у відлюдному місці, найкраще – у лісі. Повіривши дівчатам, жінка віддала їм всі золоті прикраси, до того ж, ще й «забезпечила» транспортом, позичивши їм свій скутер. Пообіцявши повернутись за кілька годин, панянки зникли разом з золотом і транспортом у невідомому напрямку.

Наразі за цим фактом працівники поліції відкрили кримінальне провадження за ознаками ч.2 ст. 190 КК України «Шахрайство», та ведуть пошуки «знахарок». І вкотре застерігають громадян: спілкуючись з незнайомими та малознайомими особами, будьте обережними, особливо коли ті у будь-який спосіб намагаються дістатися ваших статків. Знятті порчі, пристріту, «вінця самотності», зурочення і т.і. – один з найдавніших і найвідоміших способів шахрайства. Не вірте таким самозваним цілителям та ворожкам, адже під приводом проведення спеціального ритуалу у жертви виманюється все, що має більш-менш значиму цінність: гроші, золоті чи срібні прикраси, дорогі речі тощо. Будьте розважливими, і вам не доведеться стати жертвою аферистів.