Поліція Сум на заваді кримінально-неформальних молодіжних зборів в місті

Аби попередити факти кримінально-неформальних молодіжних зборів, поліція планує провести «круглий стіл», на який будуть запрошені освітяни та представники місцевої влади. Приводом для такого рішення стали нічні події, внаслідок яких до відділу поліції були запрошені 17 студентів вишу, котрих неформальні лідери так званого «зборівського руху» намагались долучити до протиправної діяльності, повідомляє сайт СУМИ СЬОГОДНІ з посиланням на ГУНП у Сумській області

24 листопада, близько 23:00 до чергової частини Сумського міськвідділу поліції надійшло повідомлення про те, що по вулиці Замостянській зібралось більше ніж сто молодих людей.

Поліція миттєво зреагувала на виклик, і за вказаною адресою негайно були направлені слідчо-оперативна група поліції, кілька екіпажів патрульної поліції та спецпризначенці.

Працівники патрульної поліції знайшли та вилучили одну биту і запросили до відділу для з‘ясування причин та обставин зібрання сімнадцять молодих людей, що перебували на місці події.

«В ході опитування наші працівники встановили, що збір молоді відбувався з приводу начебто некоректної поведінки іноземців у суспільстві, – коментує ситуацію начальник Сумського відділу поліції Павло Карабута. – В подальшому з‘ясувалось, що неформальні лідери зборів залучили на зустріч, окрім місцевих молодих людей, і студентів 1-2 курсів одного з провідних сумських вишів, які виявились жителями інших регіонів Сумщини та України».

Нині за даним фактом вже відкрите кримінальне провадження за ознаками ч.2 ст. 296 КК України «Хуліганство». Тривають подальші перевірки.

Аби попередити ці та подібні випадки, та розробити заходи щодо протидії кримінально-неформальним молодіжним зборам, працівники поліції анонсують у найближчому майбутньому проведення «круглого столу», на який будуть запрошені представники педагогічних колективів шкіл, профтехучилищ та вищих навчальних закладів обласного центру, а також представники місцевої влади та державних адміністрацій районного та обласного рівнів. Адже вирішення цієї проблеми потребує злагоджених зусиль не лише однієї поліції, а й усього суспільства в цілому.