Поліція Крилевця затримала на гарячому рибалок-крадіїв

30 вересня, в ході оперативних заходів поліцейські Кролевця затримали на гарячому двох «нічних» рибалок, які незаконно ловили рибу на орендованому ставку. У чоловіків правоохоронці вилучили 200 метрів риболовецької сітки та понад 100 кг риби, повідомляє сайт ТРИ СУМKИ НОВИН з посиланням на ГУ НП у Сумській області

Підозрюваних чоловіків на орендованому ставку біля одного з сіл Кролевецького району поліцейські затримали вночі. Ті якраз тягли сітки з уловом, не маючи на це відповідного дозволу.

Це були 36-ти та 37-річний жителі Кролевця, у яких правоохоронці вилучили 200 метрів риболовецької сітки та понад 100 кг риби.

І хоча, чоловіки заперечували свою причетність до сіток з рибою, вилучені в них речові докази свідчили не на їх користь. До того ж, місцеві селяни засвідчили правоохоронцям, що саме ці двоє причетні до незаконної ловлі риби на орендованому ставку.

Так, спроба нажитись за чужий рахунок, для горе-рибалок вилилась в кримінальне провадження. Незаконний улов поліцейські повернули орендатору ставка, а у відношенні двох «любителів дармової рибки» відкрили кримінальне провадження за ч.2 ст.185 Кримінального кодексу України «Крадіжка». Санкція цієї статті передбачає арешт на строк від трьох до шести місяців або обмеження волі на строк до п’яти років, або позбавлення волі на той самий строк.