«Подорож офіціантки» у художньому музеї – СУМИ СЬОГОДНІ

«Подорож офіціантки» у художньому музеї

31 травня 2017 року в Лебединському міському художньому музеї ім. Б.К. Руднєва розгорнуто незвичну виставку талановитої сумської художниці Ніни Негреби – «Подорож офіціантки», оригінальність якої полягає не тільки в техніці написання, а й у символізмі образу, над яким мало хто замислюється.

Повідомляє сайт ЛЕБЕДИН СЬОГОДНІ посилаючись на сайт Лебединської міської ради.

Сама художниця до музею прийти не змогла, однак своєю виставкою влаштувала справжнє свято для шанувальників мистецтва в місті Лебедині. Яскраві фарби на кожному полотні, калейдоскоп жіночих образів та художні прийоми кидалися в очі при вході до виставкового залу, викликаючи у гостей як захват, так і подив, а можливо і нерозуміння сучасного мистецтва.

Проте, на думку працівників музею, сучасне мистецтво – це дзеркало, в якому кожен бачить перш за все себе. Ціль художнього музею – розширити можливості лебединців у нелегкому процесі самопізнання. Показати сучасне мистецтво у всіх його проявах. І виставка Ніни Негре якнайкраще для цього підходить.

Познайомитися із оригінальною виставкою прийшли друзі музею, мистецтвознавці, і просто цікаві цінителі живопису. Гостя відкриття – секретар Лебединської міської ради Оксана Древаль зауважила: «Враження від виставки дуже приємні. Це не та виставка, на якій ходиш від картини до картини, байдуже споглядаючи кожне наступне полотно. Тут хочеться подовгу затримуватися біля кожної картини».

Свіжий погляд та оригінальність виконання робіт відзначив мистецтвознавець Ювеналій Голод. Він підкреслив, що не дивлячись на техніку виконання, майже всі картини підкуповують щирістю та емоційністю. «В них не має парадності та тенденційності, ми бачимо справжній стиль, і сплутати його з іншим художником не можливо».

Ніна Негреба бачить життя в емоціях та радості. Здається, що світ для неї ненаглядний. Вона не може ним намилуватися, говорили гості вернісажу.

Всього на виставці представлені 23 живописні роботи та 1 гобелен. Кожна із представлених робіт  – неповторна, і надзвичайно емоційна. Живопис Негреби можна визначити як вишуканий монументалізм, що химерно синтезує напрямки, техніки і смисли.

Сама Ніна Негреба пояснює ідею виставки, як спробу передати стиль життя сучасної жінки через образ офіціантки, в якому поєднується і почуття обов’язку і бажання чогось іншого, що Ніна Захарівна намагається передати на полотні.

В основі кожної картини – жіночі образи, за піднесеним символізмом яких ховаються справжні бажання та емоції. В своїх роботах Ніна Негреба оспівала справжню жінку: сукні, блискучі локони, хустки, квіти у волоссі – її невід’ємні атрибути

Ніна Захарівна ніколи не намагається писати так, щоб сподобатися усім. Скільки людей, стільки ж і думок. Але тим, кому подобаються роботи Ніни Негреби, можуть годинами їх розглядати, і постійно відкривати в них новий символізм, нові відчуття і деталі, які при першому знайомстві з роботою залишалися непоміченими.

Тож, художній музей запрошує лебединців на виставку «Подорож офіціантки». І коли прийдете, дивіться уважніше, навіть якщо вам спочатку видалось щось незрозумілим, придивіться, можливо ви зміните свою думку.

Виставка триватиме до 28 червня 2017 року.

Художній музей

Ніна Негреба, художниця, викладач Сумського вищого училища мистецтв і культури ім. Д. С. Бортнянського. Працює в галузі станкового живопису та декоративно-прикладного мистецтва.

Народилася Ніна Негреба в Німеччині. Закінчила Львівський інститут декоративно-прикладного мистецтва. Займалася в студії художника-подвижника Б.Б. Данченко.

Її твори зберігаються в Сумському художньому музеї, приватних колекціях в Україні, Росії, Америці, Німеччині, Італії, Польщі, Франції.

Джерело:  ЛЕБЕДИН СЬОГОДНІ

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Самые ужасные эксперименты над людьми

Почему мужчины не хотят встречаться с полными женщинами

Человек-синтол остался без «рук-базук»

Иранка сделала 50 пластических операций, чтобы выглядеть, как Анджелина Джоли но что-то пошло не так (ФОТО)

Непрекращающаяся эрекция захватила ирландскую деревушку

Китайский школьник похвастался трупом обезглавленной им матери перед друзьями

Ревнивая жена жестоко наказала любовницу мужа, напихав ей между ног жгучий перец

Знаменитости, имеющие изъяны тела (ФОТО)

Мужчина изнасиловал, а затем и убил свою 3-недельную дочь

Дивні сексуальні практики – збочення чи природа?

Жінка застрягла у вікні, коли викидала свої фекалії під час побачення

Знаменитые женщины с пышной и натуральной грудью (ФОТО)

Эта девушка использовала Instagram, чтобы показать свою невероятную трансформацию

Супермаркет убрал с полок всю иностранную еду, чтобы высказать свое мнение относительно расизма

В Колумбии заработал секс-курорт в формате “все включено”

Ученые приблизились к победе над смертельной болезнью

85-летняя модель: “Больше еды люблю только секс!”

Leave a comment

Your email address will not be published.


*