На Сумщині затримали злодія

Роменська місцева прокуратура здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, розпочатому за фактом пошкодження об’єктів магістральних нафтопродуктопроводів та крадіжки нафти.
Так, 18 червня поточного року близько 23 години затримано 54-річного мешканця Роменського району, який разом зі спільником під’єднали до трубопроводу гумовий шланг, через який завантажили в металеву ємність відповідно обладнаного автомобіля КамАЗ близько 10 м. куб. сирої нафти.
На даний час затриманому повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 292 (пошкодження об’єктів магістральних або промислових нафто-, газо-, конденсатопроводів та нафтопродуктопроводів) та ч. 3 ст. 15/ ч. 3 ст. 185 (замах на крадіжку) КК України. Особа спільника встановлюється.
Як повідомив заступник керівника Роменської місцевої прокуратури Олександр Ковтун, за клопотанням прокуратури підозрюваному обрано запобіжний захід – тримання під вартою. Санкція найтяжчої з інкримінованих затриманому статей зокрема передбачає позбавлення волі на строк від трьох до восьми років.

Прес-служба прокуратури області