На Сумщині юнак пограбував немічного пенсіонера

Саме так вчинив 18-річний роменчанин стосовно батька свого товариша. Спокусився зловмисник на пенсію літнього чоловіка, яка потрібна була йому аби купити горілки. От тільки не врахував зловмисник, що пенсіонер звернеться до поліції, а у відношенні нього відкриють кримінальне провадження, повідомляє сайт ТРИ СУМKИ НОВИН з посиланням на ГУ НП  у Сумській області

 19 жовтня, до Роменського відділу поліції з заявою про пограбування звернувся 72-рiчний житель міста. Чоловік розповів, що його пограбували вдома. Кривдником назвав знайомого його сина, який, ввірвавшись до його кімнати, почав нишпорити по кишенях та відібрав всю пенсію. Дати відкоша чоловік фізично не зміг, адже майже прикутий до ліжка та пересувається за допомогою милиць, тож провчити негідника вирішив за допомогою правоохоронців.

 

В Україні поширюється жахливий вірус

Працівники поліції встановили, що того дня до сина заявника додому приходила компанія товаришів. Всі разом вони деякий час вживали спиртне. Під час розмови син потерпілого обмовився, що батько нещодавно отримав пенсію, на що пізніше і зазіхнув один із гостей. Це був 18-річний юнак, який, підігрітий алкоголем, і вирішив пограбувати старенького. У скоєному хлопець зізнався. Звинуватив у всьому горілку, мовляв якби не був п’яний, навряд чи б так вчинив.

Наразі відносно підозрюваного слідчі відкрили кримiнальне провадження за ч.1 ст.186 Кримiнального кодексу України (грабiж). За скоєне зловмиснику загрожує до чотирьох рокiв ув’язнення.