На Сумщині відкрили центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів

У місті Охтирка відбулося відкриття відремонтованого приміщення Центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів,приурочене до Міжнародного дня осіб із обмеженими можливостями, повідомляє сайт СУМИ СЬОГОДНІ з посиланням на Сумську ОДА

«Люди з особливими потребами вимагають особливого ставлення з боку влади. Тим паче, коли це стосується дітей, які не повинні відчувати себе обділеними і не такими, як їх однолітки, – зазначив голова облдержадміністрації Микола Клочко. – Саме тому ця установа несе дуже важливу функцію – силами кваліфікованого персоналу та через запровадження новітніх методик вона здійснює медичний супровід, психологічну та соціальну реабілітацію особливих діток».

Під час відкриття приміщення на обличчях дітей та їх батьків сяяли усмішки вдячності за те, що про них турбуються, їх цінують, про них дбають. А що ще потрібно дитині – як не впевненість у тому, що вона важлива і дорога людям.

У місті Охтирка налічується 173 дітей з особливими потребами. В Охтирському міському центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів підлягає реабілітації 96 дітей. Аби повністю відремонтувати даний центр, поліпшити умови перебування в ньому маленьких охтирчан, з міського бюджету витратили близько 1 мільйона гривень. Підприємці міста також не залишились осторонь і надали благодійну допомогу на суму 54 тисячі гривень. За ці кошти виконано сучасний ремонт, замінено всі комунікації, влаштовано теплу підлогу, обладнано необхідними тренажерами та кімнатами для відпочинку зі спеціальними іграми. Тож віднині маленькі вихованці центру матимуть комфортні умови для реабілітації та відпочинку.