На Сумщині спіймали контрабандиста з двома узбеками

Поблизу кордону затримали українця, який перевозив двох нелегальних мігрантів, повідомляє сайт ТРИ СУМKИ НОВИН з посиланням на СБУ

Вночі, 2 жовтня, у Білопільському районі військовослужбовці державної прикордонної служби України спільно зі співробітниками СБУ затримали українця, який перевозив двох нелегальних мігрантів – громадян Узбекистану.

У ході реалізації завчасно отриманої інформації про можливе незаконне переміщення групи осіб поза встановленими пунктами пропуску, спільна міжвідомча група поблизу н.п. Ворожба на автошляху зупинила автомобіль української реєстрації  “ВАЗ-2121” під керуванням нашого співвітчизника. Крім водія в транспортному засобі перебували ще двоє громадян Узбекистану без документів. В подальшому під час огляду транспортного засобу правоохоронці виявили закордонні паспорти громадян Узбекистану, які належали затриманим особам.

У ході перевірки стало відомо, що громадяни Узбекистану нещодавно прямували в Україну через один із пунктів пропуску, що у Чернігівській області. Однак їм було відмовлено у в’їзді, про що свідчать відповідні відмітки у паспортних документах. Тому останні вирішили незаконно перетнути російсько-український кордон у Сумській області.

За незаконне перетинання державного кордону України на порушників складені відповідні адміністративні матеріали. Також до Білопільського відділу поліції направлене повідомлення про виявлення ознак кримінального правопорушення, передбаченого ст. 332 (незаконне переправлення осіб через державний кордон України) Кримінального кодексу України.