На Сумщині шахраї видурили у жінки значну суму грошей

Роменські правоохоронці встановлюють особу шахрая, котрий, використовуючи можливості Всесвітньої мережі, виманив у 29–річної жительки міста майже дві тисячі гривень в якості передоплати за мопед, повідомляє сайт ТРИ СУМKИ НОВИН з посиланням на ГУ НП у Сумській області

До чергової частини Роменського відділу поліції з заявою про шахрайство звернулась 29-річна жителька міста. Жінка пояснила, що в мережі Інтернет на одному із сайтів знайшла оголошення про продаж мопеду. Доступна ціна її зацікавила, тому під час розмови з продавцем вона погодилась перерахувати завдаток за товар. Довірлива громадянка переказала на продиктований їй рахунок 1700 гривень, але очікуваного замовлення так і не дочекалась.

Наразі по даному факту слідчі відкрили кримінальні провадження за ч.1 ст. 190 Кримінального кодексу України (шахрайство) та роблять все можливе, аби встановити особу шахрая.

«Шановні громадяни, – звертається до жителів регіону Юлія Загамула, начальник Роменського відділу поліції, – пам’ятайте, що при замовленні товару через мережу Інтернет в жодному разі не слід погоджуватись на передоплату, як би продавець на цьому не наполягав. Користуйтеся послугою «накладних» платежів, – це дасть змогу не лише сплатити вартість замовлення при його отриманні, а й, в разі виявлення якихось недоліків якості покупки, негайно повернути товар продавцеві. Якщо ж ваш незнайомий співбесідник категорично не погоджується з такою пропозицією, раджу замислитись – можливо, з вами розмовляє аферист, якому просто нічого пересилати, оскільки він «торгує» неіснуючим товаром».