На Сумщині розслідують обставини ДТП

Слідчим відділом прокуратури Сумської області розслідується кримінальне провадження за фактом ДТП за участі транспортного засобу працівників патрульної поліції та велосипедиста, що сталася 10 серпня 2016 року в м. Суми. Відомості до ЄРДР внесено 11 серпня 2016 року за ч. 1 ст. 286 (порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинило потерпілому середньої тяжкості тілесне ушкодження) КК України, пише сайт ТРИ СУМКИ НОВИН.
З пояснень поліцейських, велосипедист, проїжджаючи повз, пошкодив транспортний засіб, який зупинився на червоний сигнал світлофора, після чого намагався втекти з місця події, нехтуючи вимогами правоохоронців зупинитися. Із включеними проблисковими маячками червоного та синього кольорів та закликами зупинитися через гучномовець поліцейські обігнали велосипедиста, однак він вчасно не загальмував і відбулося зіткнення з автомобілем, у результаті якого чоловік розбив головою скло поліцейського авто.

Версія потерпілого дещо інакша. Він стверджує, що поліцейські їхали на зустріч і, побачивши його, різко розвернулися через дві суцільні та погналися за ним, при цьому не вимагаючи зупиниться в гучномовець. Поліцейські «підрізали» його, він втратив рівновагу і, розбивши скло головою, влетів всередину поліцейського «Пріуса».
Наразі в провадженні проводяться першочергові слідчі дії, спрямовані на встановлення фактичних обставин події. Прокуратура закликає небайдужих громадян, які були свідками ДТП та володіють якоюсь інформацією, яка допоможе слідству, – зверніться, будь ласка, в прокуратуру за адресою: м. Суми, вул. Герасима Кондратьєва, 33 або за тел. 78-17-51; 22-01-03. Окремо також звертаємось до водія, транспортний засіб якого пошкодив велосипедист, надати свої свідчення в прокуратуру.