На Сумщині прикордонники затримали контрабандиста з автозапчастинами

21 листопада, вночі, аби зберегти життя складу прикордонного наряду та запобігти порушенню кордону, прикордонники Сумського загону вимушені були застосувати зброю для зупинки автомобіля, яким контрабандисти намагались перемістити з Росії до України партію автозапчастин, про це повідомляє сайт СУМИ СЬОГОДНІ з посиланням на Zik

Спочатку за допомогою приладу нічного бачення близько 2-ї години ночі прикордонний наряд відділу «Славгород» зафіксував рух двох транспортних засобів, які прямували з РФ в напрямку н.п. Славгород. Негайно для перехоплення порушників на місце було вислано групу реагування.

В результаті оперативних заходів було затримано один автомобіль «УАЗ», який виявився порожнім, а водій іншого «УАЗа» здійснив спробу втечі. При цьому втікач скерував транспортний засіб в напрямку прикордонного наряду та здійснив спробу наїзду на прикордонників.

Попереджувальні постріли не зупинили порушника, саме тому для зупинки автомобіля прикордонники були вимушені відкрити вогонь по колесах. Після цього авто було затримано, ним керував 36-річний громадянин України, мешканець н.п. Краснопілля. В авто прикордонники виявили різноманітні запчастини до автомобільної та сільськогосподарської техніки.

На даний момент проводять фільтраційні заходи, після яких вантаж буде передано представникам уповноважених органів.