На Сумщині правоохоронці виявили наркоплантацію

На Роменщині поліцейські виявили та знищили незаконний посів конопель. Понад п’ять тисяч рослин були висаджені подалі від людських очей, за покинутою фермою, на околиці села. Наразі правоохоронці встановлюють «господарів» наркотичного зілля. За цінами «чорного ринку» вартість знищеного сягає майже мільйон гривень.

Повідомлення про незаконний посів коноплі до інспекторів Роменського відділу поліції надійшло від сільської голови села Малий Хутір. Жінка розповіла, що біля території покинутої ферми місцеві жителі виявили посів рослин коноплі.

«Отримавши таку інформацію, – коментує слідчий Роменського відділу поліції ІгорКалівошка, – ми одразу виїхали за вказаною адресою. На території покинутої ферми ми побачили дійсно масштабний, за своїми розмірами, посів коноплі. Мабуть, найбільший на Роменщині за останні роки. За попередніми підрахунками тут висаджено декілька тисяч кущів. З одного такого куща, за цінами чорного ринку, можна отримати до 3 тисяч гривень, а тут на мільйон буде».

Впродовж цілого дня поліцейські виривали та палили коноплі. Їм активно допомагали місцеві жителі.

«Ми приїхали сюди, бо нас запросила голова сільської ради, аби ми допомогли поліції знищити оце страшне «зілля», а також щоб у нас було менше наркоманів. Ми будемо боротися до останнього корінчика», – прокоментувала Віра Степаненко, жителька сусіднього села.

За підрахунками поліцейських було знищено майже п’ять тисяч кущів коноплі.

Наразі по даному факту в поліції відкрили кримінальне провадження за ст.310 Кримінального кодексу України (посів або вирощування конопель) і вживають заходів спрямованих на розшук та затримання власників посіву.

 

Сектор комунікації ГУНП

в Сумській області