На Сумщині поліцейські вилучили близько одного кілограма «дурман-зілля»

Працівники Липоводолинського відділення поліції вилучили у приватному помешканні одного з жителів району наркосировину на суму більше тридцяти тисяч гривень. Зламані гілки конопель 29-річний чоловік сушив на горищі, біля комину димаря, а готовий до вживання «продукт» зберігав у хаті, на печі, повідомляє сайт ЛИПОВА ДОЛИНА СЬОГОДНІ з посиланням на ГУНП у Сумській області

У ході оперативно-профілактичного відпрацювання Липоводолинського району працівники місцевої поліції отримали від небайдужих громадян повідомлення про те, що один з жителів району зберігає вдома канабіс. За їх інформацією, чоловік має кілька пакетів «дурман-зілля».

Аби перевірити повідомлення, працівники поліції провели санкціонований огляд господарства 29-річного молодика. Та виявили близько одного кілограма як подрібненої, так і поки що необробленої сировини рослинного походження, ззовні схожої на рослини коноплі, а також і саморобний пристрій для куріння – «бульбулятор».

Задля того, аби зілля краще зберігалось, молодий господар дбайливо сушив зірвані та прив‘ялі коноплі на горищі свого будинку, біля комину димаря. Подрібнені ж листя та гілочки, які він встиг приготувати для вживання, ховав більш ретельно – почасти в кухонному столі, а почасти – у чималій посудині на печі.

На думку працівників поліції, за цінами «чорного ринку» вилучена сировина коштує близько 32 тисяч гривень. Як пояснює сам чоловік, про незаконність своїх дій знав, але зберігав рослини коноплі виключно для себе. Мовляв, він взагалі не вживає горілки, але іноді палить… коноплі.

«Нині щодо зловмисника слідчі відкрили кримінальне провадження за ознаками ч.1 ст. 309 КК України «Незаконне виробництво, зберігання наркотичних та психотропних речовин,- коментує подію начальник Липоводолинського відділення поліції Андрій Перелазний. – На правопорушника чекає кримінальна відповідальність у вигляді позбавлення волі на строк до трьох років».