На ринку “СКД” прикрили “самогонну точку”

У бабці, що торгувала у тарі та на розлив, вилучили 9 літрів рідини
На ринку по вулиці Сумсько-Київських дивізій працівники поліції виявили точку продажу самогону та вилучили його дев’ять літрів. Стосовно порушниці поліцейські склали адміністративні протоколи, повідомляє сайт ТРИ СУМKИ НОВИН з посиланням на Depo.Суми

На території ринку СКД в обласному центрі поліцейські виявили точку, де проводилася реалізація самогону. За прилавком стояла звичайна з виду бабця, яка вела торгівлю різного роду дрібним товаром, а з під прилавка приторговувала горілкою кустарного виробництва. Придбати “вогняну воду” за помірну ціну у неї міг будь хто охочий. У кого не вистачало грошей на півлітра, могли “хильнути” чарку на місці.

І хоча 76-річна жінка, до останнього не визнавала, що самогон під прилавком належить їй, докази у поліцейських були беззаперечні, бо вони документально зафіксували факт продажу саморобної горілки черговому “спраглому”.

 

В Україні поширюється жахливий вірус

Правоохоронці вилучили у пенсіонерки 26 “різнокаліберних” пляшок з небезпечним пійлом, загалом близько дев’яти літрів, та склали відносно спійманої “на гарячому” порушниці адміністративний протокол за ст. 176 КУпАП “Виготовлення, зберігання самогону та апаратів для його виготовлення”. Наразі літня жінка повинна буде сплатити до державної скарбниці штраф у розмірі від 51 до 170 гривень.

Стосовно “спраглого”, який купив самогон, поліція склала адміністративний протокол за ст. 177 КУпАП “Придбання самогону та інших міцних спиртних напоїв домашнього вироблення”. Йому теж загрожує штраф.