Конотопщина готується до зими

Про підсумки проходження минулого опалювального сезону  та заходи, що проводяться в районі в рамках підготовки до нового опалювального сезону керівнику району Миколі ГОРБЕНКУ доповіла начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Людмила ЗЕРНИЧЕНКО під час засідання колегії.

Повідомляє сайт Конотоп Сьогодні з посиланням на Конотопську РДА.

За її словами, минулий опалювальний сезон пройшов у звичайному режимі, протягом якого житловий фонд та об’єкти соціальної сфери були забезпечені теплом, а пільгові категорії населення з пічним опаленням – твердим паливом. Наразі підготовка до зими йде згідно із затвердженим планом, проблем не виникає.

З метою організації стабільної роботи об’єктів життєзабезпечення в осінньо-зимовий період наразі створено районний оперативний штаб.

Окремо обговорювалося питання енергоефективності. Людмила ЗЕРНИЧЕНКО навела приклади результативності шляху зменшення споживання ресурсів. Зокрема, із 27 навчальних закладів 21- опалюється дровами, 2 – на електроопаленні,  і лише 4 установи мають газове опалення,  із  47 лікувальних закладів  газом опалюється лише 2,  решта працюють на альтернативному виді палива. По закладам культури природним газом опалюються лише районний будинок культури в с. Попівка, інші перебувають на утриманні селищної та сільських рад.

Не менш важливим, за словами Людмили ЗЕРНИЧЕНКО, є й організація розрахунків за енергоресурси та комунальні послуги. 8152 сімей Конотопського району отримало субсидію на житлово- комунальні послуги та на придбання твердого палива (на 24% більше, ніж минулого року), що дало їм змогу своєчасно розраховуватися за використані енергоносії.

Микола ГОРБЕНКО звернувся до представників органів місцевого самоврядування та відповідальних виконавців з проханням ретельно й серйозно підходити до питання якісної підготовки господарського комплексу району до осінньо-зимового періоду.

Джерело: Конотоп Сьогодні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Стелла из шоу «Холостяк-7» рассказала, был ли у нее секс с Дмитрием Черкасовым
Украинская секс-символ сделала заявление о своей ориентации
Интервью Ксении Собчак с Алексеем Навальным взорвало сеть: “Что Вы несете, Ксения?”
 Почему мужчины не хотят встречаться с полными женщинами
Росіянин змінив стать заради дружини-лесбіянки

Безвиз с ЕС: сколько нужно денег в сутки (ИНФОГРАФИКА)