Кастет як засіб вирішення сімейного конфлікту

Працівники поліції вилучили у сімейного дебошира кастет. Чоловік зізнався, що заборонений законом предмет він нещодавно випадково знайшов. Наразі за зберігання холодної зброї йому загрожує кримінальна відповідальність.

До інспектора поліції, котрий обслуговує один з населених пунктівШосткинського району, за телефоном звернулась 63-річна місцева жителька. Жінка просила вгамувати зятя, що вчиняє вдома сімейну сварку, повідомляє ШОСТКА СЬОГОДНІ.

Прибувши за місцем мешкання заявниці, правоохоронець з’ясував, що під час конфлікту з рідними 34-річний чоловік демонстрував їм кастет.

Полісмен опитав зачинщика сварки. Громадянин зізнався, що кастет він нещодавно знайшов, а зберігав для самооборони. В подальшому експертиза підтвердила, що «знахідка» й справді є холодною зброєю.

Наразі у відношенні чоловіка відкрито кримінальне провадження за ознаками ч. 2 ст. 263 Кримінального кодексу України «Незаконне поводження зі зброєю», санкція якої передбачає до 85 гривень штрафу або від ста двадцяти до двохсот сорока годин громадських робіт, або від трьох до шести місяців арешту, або від двох до п’яти років обмеження волі, чи до трьох років позбавлення волі.