Говорили про запобігання корупції у Тростянці

Вчора у залі засідань райдержадміністрації проведено виїзний постійно діючий семінар «Запобігання і протидія корупції в органах державної влади та місцевого самоврядування».

Повідомляє сайт Тростянець Сьогодні з посиланням на Тростянецьку РДА.

Перший заступник голови Тростянецької районної державної адміністрації Олег Сипко наголосив на важливості та необхідності проведення таких семінарів, адже питання ефективного запобігання і протидії корупції є однією із найважливіших проблем, які намагається вирішити сучасна Українська держава.

Дмитро Мальцев, голова місцевого осередку МГО «Міжнародний комітет сприяння боротьбі з корупцією та тіньовою економікою» у Сумській області розповів присутнім про адміністративно-правові заходи протидії корупції та відповідальність за корупційні правопорушення.

Головний спеціаліст з питань запобігання та протидії корупції апарату облдержадміністрації Олена Колодченко розповіла присутнім про особливості електронного декларування за 2016 рік, наголосивши на тому, що декларація про доходи подається усіма державними службовцями до 1 квітня й тільки в електронному вигляді.

Максим Гаврилюк, заступник начальника міжрегіонального управління нацдержслужби у Харківській та Сумській областях зупинився на запобіжниках протидії корупції, визначених у законодавчих актах щодо проходження державної служби та в органах місцевого самоврядування.

Джерело: Тростянець Сьогодні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Стелла из шоу «Холостяк-7» рассказала, был ли у нее секс с Дмитрием Черкасовым

Украинская секс-символ сделала заявление о своей ориентации

Интервью Ксении Собчак с Алексеем Навальным взорвало сеть: “Что Вы несете, Ксения?”

 Почему мужчины не хотят встречаться с полными женщинами

Росіянин змінив стать заради дружини-лесбіянки

Безвиз с ЕС: сколько нужно денег в сутки (ИНФОГРАФИКА)