Господар присадибної ділянки ледь не згорів разом із сухою травою

2 серпня о 17:30 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу в с.Пушкарівка Сумського району. На гасіння направили відділення професійного пожежного посту смт. Степанівка.

По прибутті на місце виклику було встановлено, що на відкритій території присадибної ділянки загорілись залишки сухої рослинності. Вогонь стрімко поширювався, існувала загроза перекидання полум’я на розташований неподалік ліс, повідомляють СУМИ СЬОГОДНІ.

О 18:40 вдалось локалізувати пожежу на площі 0,5 га та відвернути небезпеку від лісових насаджень, о 19:01 загоряння вогнеборці ліквідували. До гасіння залучалась 1 одиниця спецтехніки, 3 чоловіки особового складу Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

За словами мешканців села, внаслідок пожежі постраждав 68-річний господар присадибної ділянки. До прибуття рятувальників бригада екстреної медичної допомоги, з отруєнням продуктами горіння та опіками тіла, доправила чоловіка до обласної лікарні. Обставини події з’ясовуються.

Для попередження таких випадків проявіть відповідальність у дотриманні правил пожежної безпеки та не спалюйте суху рослинність. Пам’ятайте, що загоряння на відкритій території досить швидко можуть перетворитись у масштабні та загрожувати знищенням розташованим поруч лісам і сільгоспугіддям. При виявленні пожежі негайно телефонуйте на лінію екстреного виклику за номером «101».