Державних службовців у Конотопі привітали з професійним святом

ДЕРЖАВНИЙ СЛУЖБОВЕЦЬ – ЦЕ ОСОБЛИВА ПРОФЕСІЯ, В ОСНОВІ ЯКОЇ ПАТРІОТИЗМ І ПРОФЕСІОНАЛІЗМ.

Це відмітив голова райдержадміністрації Микола ГОРБЕНКО, вітаючи у великому залі райдержадміністрації державних службовців з нагоди професійного свята.

Повідомляє сайт Конотоп Сьогодні з посиланням на Конотопську РДА.

«Відкритість, порядність та відповідальність перед громадянським суспільством мають бути основними принципами у роботі кожного державного службовця. Адже на Вас покладаються великі надії у реалізації ключових реформ, які дадуть змогу побудувати заможну демократичну європейську державу», – підкреслив керівник району.

Голова райдержадміністрації Микола ГОРБЕНКО та заступник голови районної ради Ірина КЛІГУНОВА висловили  найщиріші слова подяки всім державним службовцям, які з повною віддачею працюють на користь соціально-економічного та культурного розвитку Конотопського району, зазаначивши, що запорукою успішного виконання намічених цілей представників державної влади є професіоналізм, старанність, завзяття та практичний досвід.

Кращі державні службовці за багаторічну сумлінну працю в органах державної виконавчої влади, високий професіоналізм та з нагоди Дня державної служби були відзначені почесними грамотами голови Сумської обласної державної адміністрації та голови Конотопської районної державної адміністрації. З особливою вдячністю представники молодого покоління звернулися до ветеранів державної служби, кожному вручивши на знак поваги і шани квіти.

Продовжилася офіційна частина свята змістовною концертною програмою, організованою відділом культури райдержадміністрації. Аматори сцени Конотопщини подарували присутнім свої музичні та хореографічні композиції, гуморески. Особливе здивування та неймовірно приємні емоції викликав жартівливий відео-ролик «Один день з життя державного службовця», де кожен зміг впізнати сам себе.

Джерело: Конотоп Сьогодні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Полтавські пацани рвуть мережу

Стеллa из шoу «Хoлoстяк-7» рaсскaзaлa, был ли у нее секс с Дмитрием Черкaсoвым

Укрaинскaя секс-симвoл сделaлa зaявление o свoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят встречaться с пoлными женщинaми

Безвиз с ЕС: скoлькo нужнo денег в сутки (ИНФOГРAФИКA)