Через відкриту кватирку жінка винесла з будинку все що їй сподобалось

У відношенні 32-річної раніше судимої жінки працівники поліції Ромен відкрили кримінальне провадження. Зловмисниця обікрала будинок місцевого жителя, звідки винесла все, що трапляло їй на очі. Її дії правоохоронці кваліфікують як крадіжку, яка може коштувати їй шестирічного ув’язнення, повідомляють РОМНИ СЬОГОДНІ.

До чергової частини Роменського відділу поліції з заявою про крадіжку звернувся 25–річний житель міста. Молодий чоловік пояснив, що поки він перебував на роботі, його будинок обікрали. Злодії поцупили все, що «бачили»: телевізор, DVD-програвач, мобільний телефон, гаманець з банківськими картками, засоби побутової хімії, одяг, продукти харчування та інші речі.

Інспектори поліції припустили, що до вчинення даної крадіжки може бути причетний хтось із раніше судимих за подібні злочини. І не помилились – це була 32–річна місцева, яка проживала неподалік.

У скоєному жінка зізналась. Пояснила правоохоронцям, що ввечорі запримітила молодого чоловіка, який зачинив помешкання будинку та пішов у справах. Тож, впевнившись, що вдома більше нікого немає, через кватирку проникла в дім, звідки винесла все, що їй сподобалось. Викрадене вирішила залишити собі, принесла додому і сховала у шафу, де пізніше поліцейські все і знайшли.

У відношенні жінки працівники поліції відкрили кримінальне провадження за ч.3 ст.185 Кримінального кодексу України (крадіжка). За скоєне їй загрожує від трьох до шести років ув’язнення.