Аграрії Сумщини не здаватимуть лідерства за площами посіву гречки

Господарства Білопільського, Глухівського, Кролевецького, Охтирського та Сумського районів вже  засіяли гречкою понад 2 тисячі гектарів, пише сайт Суми Сьогодні з посиланням на Сумську ОДА.

Як повідомив голові облдержадміністрації Миколі КЛОЧКУ на апаратній нараді тимчасово виконуючий обов’язки директора Департаменту агропромислового розвитку Петро ТУРЧИН, це поки що 11% до прогнозу. Але він закликав аграріїв врахувати минулорічний досвід і не здавати позицій.

Сумські сільгоспвиробники вже перевищили прогнозні показники за посівом цукрового буряку, що займає 6 тисяч 083 гектари (122% до прогнозу), завершують посів соняшнику – 176,5 тисячі гектарів (93% до прогнозу).

Безумовно, погодні умови суттєво вплинули на хід весняно-польових робіт в області. На п’яте травня по всіх категоріях господарств області було посіяно ярих зернових та зернобобових культур на площі 267,5 тисячі гектарів (63% до прогнозу), в тому числі ранніх зернових та зернобобових – 59,9 тисячі гектарів (90% до прогнозу), кукурудзи на зерно – 201,3 тисячі гектарів (60% до прогнозу).

У доброму та задовільному стані озимих на зерно знаходиться 186,2 тисячі гектарів (90%), слабкому та зрідженому – 19,7 тисячі гектарів (10%).

Джерело: Суми Сьогодні

Читайте также:

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

Назван самый сексуальный холостяк Земли

57-летняя модель удивила своими формами

Как снять головную боль за несколько минут?

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро